פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    קליגר וגל סיימו במקום השישי בקדם אולימפי

    צמד שייטי ה-470 סיימו את שיוט המדליות בסין במקום האחרון וירדו בדירוג. מקום תשיעי לקורניצקי ובוסקילה, מקום שביעי לדוידוביץ'

    צמד שייטי ה-470, גידי קליגר ואודי גל, סיימו היום (רביעי) את התחרות הקדם אולימפית בצ'ינגדו, סין במקום השישי. כזכור, השניים הובילו באמצע התחרות, ירדן אתמול למקום השלישי, אלא שבשיוט המדליות היום הם סיימו במקום האחרון, בעיקר בגלל חוסר ריכוז בצלע האחרונה. מה שהוריד אותם למקום השישי בדירוג הכללי. נתן וילמוט ומלקולם פייג' האוסטרלים ניצחו בתחרות. השניים סיכמו: "בשיוט חשוב מעין זה אסור לטעות, כי כל טעות מורידה אותך מקומות. לצערנו לא הצלחנו לשמור על המיקום שלנו וסיימנו את התחרות במקום ה-6 המאכזב מבחינתנו. אין ספק שאנחנו נמצאים ברמה הכי גבוה ובסך הכל היתה לנו תחרות טובה מאוד, אבל היומיים אחרונים גרמו לנו לצאת מהתחרות בהרגשת פספוס. ברור שכואב אבל צריך להסתכל על התמונה הגדולה, צריך להמשיך לעבוד קשה, לשפר את הדברים הטובים ולעבוד על הדברים הפחות טובים. אנחנו צריכים להתרגל לכך שאנחנו בצמרת ויש צפיות גבוהות שלנו מעצמנו וגם מהסביבה ולכן אנחנו צריכים להתמודד עם הלחץ.


    צמד שייטות ה-470, ניקה קורניצקי וורד בוסקילה, סיימו במקום השמיני בשיוט המדליות והתקדמו בסיום התחרות למקום התשיעי הכללי.

    מי שרשמה הישג מרשים הייתה דווקטא השייטת הישראלית היחידה בצ'ינגדו שעדיין לא קבעה את הקריטריון לאולימפיאדת בייג'ינג. גולשת הניל פרייד מעיין דוידוביץ' סיימה במקום השישי בשיוט המדליות ובסך הכל במקום השביעי המכובד. אצל הגברים, סיים שחר צוברי במקום ה-14. נופר אדלמן סיימה במקום ה-29 בדגם הלייזר רדיאל.