פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    מייוות'ר זכה בתואר הבינוני-קל

    השופטים קבעו שהאמריקאי הוא אלוף העולם החדש, אחרי שגבר על דה לה הויה, במה שהיה אמור להיות הקרב היקר בעולם. מייוות'ר: "עכשיו אפרוש"

    פלויד מייוות'ר גבר בהחלטת שיפוט על אוסקר דה לה הויה והפך לאלוף העולם במשקל קל-בינוני.

    שניים מתוך שלושת השופטים הכריעו שמייוות'ר הוא המנצח באחד הקרבות המסקרנים בהיסטוריית האיגרוף. האמריקאי בן ה-30 רשם אחרי הניצחון מאזן קריירה של 0:38, ונחשב כיום בעיני מספר פרשנים למתאגרף הטוב בעולם (פאונד לפאונד). בסיבוב ה-12 והאחרון של הקרב מייוות'ר הנחית קומבינצייה לפניו של דה לה הויה, האמריקאי-מקסיקני בן ה-34 הדף את המתקפה עם הוק שמאלית, אבל נראה שבסופו של דבר, אותה קומבינציה הכריעה את הקרב הצמוד.

    מייוות'ר פתח את הקרב עם ג'אב לפניו של הויה, אבל מהר מאוד החל להתגונן מפני התקפות יריבו. דה לה הויה הגביר את הקצב בסיבובים הבאים, אבל לא הצליח לשבור את יריבו, והתעייף. בסיבוב השמיני מייוות'ר נטל את היוזמה, ו-17 אלף הצופים ב-MGM ארינה בלאס וגאס ראו אותו מנחית כמה ימניות לפניו של דה לה הויה בסיבוב ה-11, אבל ללא פגיעה משמעותית. בסיום, מייוות'ר חגג תואר. "הוא שלח הרבה אגרופים, אבל כמעט ולא פגע בי, זה היה יופי של קרב, ולא התאמצתי כמעט", השתחצן האלוף הטרי, "הוא הטוב ביותר ואני ניצחתי אותו". ומה הלאה? "עכשיו אני אפרוש, כי אין לי מה להוכיח יותר. עשיתי טונות של כסף בספורט ועכשיו אני רוצה ליהנות עם ילדיי".