פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        נקבע סדר משחקי הסיבוב השלישי בלאומית

        המחזור הבא יפגיש את קרית שמונה וב"ש בקרב צמרת. בני סכנין תדרים לרעננה. במחזור ה-31 ייערך הסופרקלאסיקו: סכנין-קרית שמונה

        לאחר השלמת משחקי המחזור ה-22 ונעילת שני הסיבובים הראשונים בהם נסגר מיקום הקבוצות בליגה הלאומית, נקבעו היום משחקי הסיבוב השלישי.

        המוליכה, בני סכנין, תצא במחזור הבא (23) למשחק חוץ ברעננה אצל הפועל המקומית. במשחק המרכזי של המחזור תדרים קרית שמונה לבאר-שבע. גם הדרבי של נצרת ייערך כבר במחזור הבא.

        במחזור ה-24 תארח הפועל עכו את הפועל ב"ש. במחזור ה-31 ייערך הסופר-קלאסיקו של הליגה כשבני סכנין תארח בדוחא את קרית שמונה ותנסה לנקום על ההפסד במחזור ה-21.

        במחזור ה-27 תיפגשנה הפועל אשקלון ובני לוד לקרב תחתית לוהט. ואילו מחזור לאחר מכן תארח הפועל ירושלים בטדי את בני לוד לקרב שיכול לחרוץ גורלות.

        מחזורים 23-28

        מחזור 23

        הפועל עכו - הפועל ירושלים
        הפועל ב"ש - עירוני קרית שמונה
        הפועל רעננה - בני סכנין
        הפועל חיפה - בני לוד
        עירוני רמה"ש - הפועל אשקלון
        מכבי אחי נצרת- הפועל נצרת עילית

        מחזור 24

        ירושלים - נצרת עילית
        אשקלון - אחי נצרת
        בני לוד - רמה"ש
        בני סכנין - הפועל חיפה
        קרית שמונה - רעננה
        עכו - ב"ש

        מחזור 25

        ב"ש - ירושלים
        רעננה -עכו
        חיפה - קרית שמונה
        רמה"ש - בני סכנין
        אחי נצרת - בני לוד
        נצרת עילית - אשקלון

        מחזור 26

        ירושלים - אשקלון
        בני לוד - נצרת עילית
        בני סכנין - מכבי אחי נצרת
        קרית שמונה - רמה"ש
        עכו - חיפה
        ב"ש - רעננה

        מחזור 27

        רעננה - ירושלים
        חיפה - ב"ש
        רמה"ש - עכו
        אחי נצרת - קרית שמונה
        נצרת עילית - בני סכנין
        אשקלון - בני לוד

        מחזור 28

        ירושלים - בני לוד
        בני סכנין - אשקלון
        קרית שמונה - נצרת עילית
        עכו - אחי נצרת
        ב"ש - רמה"ש
        רעננה - חיפה

        מחזורים 29-33

        מחזור 29

        חיפה - ירושלים
        רמה"ש - רעננה
        אחי נצרת - ב"ש
        נצרת עילית - עכו
        אשקלון - קרית שמונה
        בני לוד - בני סכנין

        מחזור 30

        בני סכנין - ירושלים
        קרית שמונה - בני לוד
        עכו - אשקלון
        ב"ש - נצרת עילית
        רעננה - אחי נצרת
        חיפה - רמה"ש

        מחזור 31

        ירושלים - רמה"ש
        אחי נצרת - חיפה
        נצרת עילית - רעננה
        אשקלון - ב"ש
        בני לוד - עכו
        בני סכנין - קרית שמונה

        מחזור 32

        קרית שמונה - ירושלים
        עכו - בני סכנין
        ב"ש - בני לוד
        רעננה - אשקלון
        חיפה - נצרת עילית
        רמה"ש - אחי נצרת

        מחזור 33

        ירושלים - אחי נצרת
        נצרת עילית - רמה"ש
        אשקלון - חיפה
        בני לוד - רעננה
        בני סכנין - ב"ש
        קרית שמונה - עכו