הסיבוב השלישי בליגת הכדורעף נפתח הערב (מוצ"ש) כאשר הליגה חולקה למעשה לבית עליון (בן שש קבוצות) ותחתון. מוליכת הליגה ומחזיקת גביע המדינה הטרייה, מכבי הוד השרון, פתחה את הסיבוב בניצחון חוץ 1:3 על השכנה הפועל כפר סבא ושמרה בביטחה על המקום הראשון.
השניה מכבי ת"א, שהפסידה להוד השרון בגמר הגביע, רשמה הפסד שני בתוך שבוע והפעם 3:2 בחוץ מול הפועל מטה אשר. המשחק שהתקיים בנעמן נמשך שעתיים. למעשה, הצהובים המותשים שיחקו השבוע 10 מערכות.
האלופה עירוני קרית אתא עלתה למקום השלישי אחרי שניצחה בחוץ את ארזים רעננה 1:3.
כדורעף: מכבי ת"א הפסידה למטה אשר בפתיחת הבית העליון
17.2.2007 / 22:40