צילום ועריכה: דרור פיקליני
מאמן הפועל ירושלים, דן שמיר, אמר בסיום: "כבר הייתי בחיי במשחקים כאלה בצד השני. שמרנו טוב, לא נרדמנו ויצא משחק קל. זה היה יכול גם להשתבש. אנחנו כבר משחקים ככה מזמן, מאז אלבה ברלין, משחקים משחקים ששווים עונה טובה. יש לנו שחקנים שיודעים להתאים עצמם לתקופות האלה. אני לא יודע מול מי נשחק, אבל כל אחד יעשה את המקסימום ויכין את עצמו".
הקלע הבולט, ארז מרקוביץ': "לא צריך להסתכל עלי. עשינו את המשחק קל, ברגע שהרמנו את ההגנה ורצנו לסלים קלים. עשינו את שלנו ועכשיו נראה מי ינצח ואת מי נפגוש ביום חמישי. שתי היריבות טובות ואין לנו העדפות".
מאיר טפירו: "נהנינו מאוד. הקהל שלנו מדהים כל פעם מחדש. שיחקנו פשוט ויעיל, התמקדנו בדברים החזקים שלנו ועצרנו את הדברים החזקים שלהם. אנחנו בכלל בתקופה טובה ואנחנו צריכים לשחק טוב כל הזמן. אין לי העדפה את מי לפגוש בגמר. באופן כללי אפשר לנצח כל קבוצה".
"כשמגיעים לגמר יש תיאבון"
שגיא ניר
5.2.2007 / 23:45