פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    ערוץ הספורט - גם ברדיו

    הערוץ ישיק שידורים ברדיו, שיכללו עדכונים רלוונטיים, פרשנויות וצבע. אבי בר, מנכ"ל הערוץ: "אנו יוצאים מהמסך לכל פלטפורמה אפשרית"

    החל היום (שני), ישיק ערוץ הספורט את שידורי ספורט5 רדיו, רדיו האינטרנט של ערוץ הספורט. השידורים יועברו מאולפני הרדיו של המכללה למנהל בת"א, וייקלטו דרך אתר האינטרנט של ערוץ הספורט: www.sport5.co.il

    בשלב הראשון, במסגרת שידורי הניסיון של הרדיו, יעלו לאוויר שתי רצועות שידור, אשר יועברו חמישה ימים בשבוע: רצועת אחה"צ/ ערב בין השעות 17:00-19:30 ורצועה לילית בין השעות 23:00-01:00.

    את רצועת הערב תפתח התכנית "חמש ברשת", תוכנית חדשות ואקטואליה בספורט. התכנית תעסוק בחדשות היום, תספק עידכונים רלוונטים, פרשנויות וצבע. התכנית מוגשת בזוגות ביניהם: יונתן כהן, עמיחי שפיגלר, רוני בראון, עומר בנוביץ, בן מיטלמן, מאיה רונן, מאיה חסון, יניב אופיר, גלית הופמן והילה כהנוביץ. כמו כן ישולבו טלפונית בתכנית כל כוכבי ערוץ הספורט- המגישים, הפרשנים וכמובן כתבי חדשות הספורט על מגוון תחומי הכיסוי שלהם. עם סיום התכנית, בשעה 19:00 תועבר בשידור חי מהדורת "חדשות הספורט" מספורט 5.

    שידורי הלילה של ספורט5 רדיו ייפתחו עם שידור חי של מהדורת "חדשות הספורט" המרכזית מספורט 5+, לאחריה בימים שני וחמישי תועבר בשידור חי התכנית "יציע העיתונות" ולאחריהן עד 01:00 בלילה, תשודר התוכנית "מריצים בלילה". תוכנית הלילה היא בעלת קונספט משוחרר מהרגיל, ותשלב שיחות עם מאזינים על מגוון רחב של נושאי ספורט. את רצועת הלילה יגישו ברוטציה אביטל אגוזי ורותם בארי.

    הכניסה לתחום הרדיו אינה זרה לערוץ הספורט, זאת לאחר שבתקופת המונדיאל שיתף ערוץ הספורט פעולה עם רדיו קול רגע, בתוכנית ספורט יומית בהגשת כוכבי ערוץ הספורט- רון קופמן ושלמה שרף. כעת, מדובר ברדיו עצמאי, אשר יופק ויוגש על ידי אנשי ערוץ הספורט בשיתוף עם הצוות הטכני ואולפן השידורים של המכללה למנהל בת"א, ולאחר שלב הניסיון הוא מיועד להפוך לרדיו המשדר 24 שעות ביממה.

    את ספורט5 רדיו מנהלת רווית רחמים, ומנהל התוכן הוא יניב אופיר.

    אבי בר, מנכ"ל ערוץ הספורט, אמר: "יחד עם התרחבותנו על המסך והעלאת שני ערוצי ספורט חדשים בקרוב: ספורט 5 ניוז וספורט 5 קלאסיק, אנחנו גם יוצאים ממסך הטלוויזיה לכל פלטפורמה אפשרית, ועליית ספורט5 רדיו לאוויר מצטרפת להצלחותינו באינטרנט ובסלולר".

    ירון טלפז, סמנכ"ל פיתוח עסקי בערוץ הספורט: "המטרה שלנו, כל הזמן, היא לספק עוד ועוד תכני ספורט מעניינים לצופים, גולשים ומעכשיו גם מאזינים. השימוש בפלטפורמות שונות נועד לייצר מוצרי תוכן שישלימו אחד את השני. אם בשעות הערב רבים מאיתנו עובדים במשרד או בבית על המחשב, אז הנה הזדמנות לשים את התכנית ברקע ולדעת מה קורה בעולם הספורט. אם בלילה ראינו את התקצירים והתגובות ב'חדשות הספורט' ועכשיו אנחנו מתים לדבר על זה, אז קדימה, אפשר להתקשר ולדבר".