הקרב על הכרטיס לבייג'ין, פרק 1

יוני וולף הפתיע את יואל רזבוזוב באליפות ישראל בג'ודו, וכבר חולם על האולימפיאדה. לזאבי, יקותיאל ושלזינגר היה יותר קל

דני בורשבסקי
21/12/2006
מערכת וואלה!

אליפות ישראל בג'ודו התקיימה היום (חמישי) בהדר יוסף, ובכיר הג'ודוקאים הישראלי, אריק זאבי, שהיה כמובן במוקד ההתעניינות, זכה במשקל של עד 100 ק"ג. את ההפתעה של היום סיפק יוני וולף בן -20, שניצח בגמר עד משקל של 73 ק"ג את יואל רזבוזוב.

וולף אמר אחרי הניצחון: "אני מתאמן כל השנה בשביל לנצח את יואל. אחרי שהשופט הרים את היד לאישור האיפון הייתי בהלם. אני תמיד הולך על הזהב והמטרה שלי היא להשיג מדליה אולימפית בבייג'ין. בשביל זה אני מתאמן קשה, וצריך לנצח את יואל והרבה ג'ודאים נוספים ברמתו. זו יריית הפתיחה בתחרות מול יואל על הכרטיס לאולימפיאדת בייגי'ן."

תוצאות גמר אליפות ישראל לבוגרים בג'ודו 2006

גברים

עד 60 ק"ג- גל יקותיאל ניצח את דניס סיזוב. עמית מועלם ויעקב אביטבול זכו במדליות הארד.

עד 66 ק"ג- צבי שפרן ניצח בנקודות את עומר יצחקי. יצחקי עלה ליתרון יוקו 1:10 דק' מתחילת הקרב. לאחר מכן קיבל עונש על פסיביות. שפרן השיג יוקו לטובתו 3:15 דק' מתחילת הקרב ושמר על היתרון הקל עד הסיום. גור זמיר ואבישי פורט זכו במדליות הארד.

עד 73 ק"ג- יוני וולף ניצח את יואל רזבוזוב באיפון. וולף השיג יוקו 1:35 דק' מתחילת הקרב, וזכה בקרב לאחר שהשיג איפון 3:24 דק' מתחילת הקרב. ואדים גושין ויאיר בן שבת זכו במדליות הארד.

עד 81 ק"ג- אבישר שיינמן, שהרשים לאורך כל האליפות, שלט בקרב הגמר מול גיל לקס. שיינמן השיג ואזארי לאחר 1:20 דק' והשלים את העבודה באיפון תוך 2:03 דק' מתחילת הקרב. דור ורדי ועמרי טורונטו זכו במדליות הארד.

עד 90 ק"ג- אלון ששון ניצח את ויקטור פישמן באיפון לאחר 1:53 דק'. אביב חציר ודואר בר זכו במדליות הארד.

עד 100 ק"ג- אריק זאבי ניצח באיפון (אחרי 2:10 דקות) את גרגורי רודלסון. אסף זוהר זכה במדליית הארד.

100+ אנדריאן קורדון ניצח את דויד ממיסטבלוב באיפון בריתוק אחרי דקה וחצי. אריק אלייב זכה במדליית הארד.נשים

עד 48 ק"ג- חן בושרי ניצחה בניקוד זהב את רוני שוורץ. הניקוד(איפון) הושג 1:11 דק' בהארכה (זמן מצטבר 6:11 דק' מתחילת הקרב). סיוון מזרחי ונטע בר זכו במדליות הארד.

עד 52 ק"ג- שחר לוי זכתה באליפות אחרי ניצחון מרשים על ליטל עבדי באיפון בריתוק. לוי השיגה ואזארי 20 שנ' מתחילת הקרב והמשיכה משם לאיפון בריתוק תוך 44 שנ'. טניה סימן טוב ושירן לביא זכו במדליות הארד.

עד 57 ק"ג- מיכל פיינבלט ניצחה את לירז בן מלך בניקוד זהב. הקרב היה שקול ופיינבלט השיגה ניקוד ראשון ומכריע (ואזארי) לאחר 1:15 דק' בהארכה. (זמן מצטבר 6:15 דק'). חופית עמרני ואילנה קרטיש זכו במדליות הארד.

עד 63 ק"ג- קרן מרסידי ניצחה את שיר הלל באיפון בריתוק 1:05 דק' מתחילת הקרב. טל שפירא וטל גרומן זכו במדליות הארד.

עד 70 ק"ג- אליס שלזינגר ניצחה את יעל להב באיפון לאחר 2:43 דק'. תמר אלון זכתה במדליית הארד.

עד 78 ק"ג- גילה שיקלי ניצחה בנק'(קוקה) את מיכל אפרת. יקטרינה טיטוב זכתה במדליית הארד.

78+ עמרי קניון ניצחה טכני את ענבל סלם שלא התייצבה לגמר בשל פציעה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully