מכבי הרצליה מתכוננת למשחק מאוד חשוב בשבת, על 6 נקודות מול הפועל פ"ת. היום (רביעי) קיבלה הקבוצה בשורות רעות: שי מימון, בלם הנבחרת הצעירה ואחד השחקנים החשובים ביותר בהגנת הקבוצה, עבר בדיקת MRI, שגילתה כי הוא סובל מבקע בשרירי הבטן. מימון יצטרך לעבור ניתוח, שלאחריו הוא צפוי להיעדר כארבעה שבועות. את מקומו של מימון צפוי לתפוס איתן עזריה.
מצבם של כפיר אדרי ואליאסו איסיאקו, שנעדרו מהמשחקים האחרונים, צפוי להתברר לקראת סוף השבוע. נראה שאדרי יוכל ליטול חלק במשחק. אצל איסיאקו, המחלים מניתוח ארתרוסקופיה, המצב לא ברור והקבוצה תעדיף, כפי הנראה, להיות זהירה איתו לנוכח הפעם הקודמת, בה חזר מוקדם מדי ונפצע שוב.
שי מימון ייעדר חודש
רומן רוזנבלט
1.11.2006 / 13:29