אולימפיאדת טוקיו 2020: לוח התחרויות של המשלחת הישראלית

ישראל שוב חולמת על מדליות, והנציגים שלנו ביפן ינסו להגשים את החלום. כל התאריכים, השעות, הענפים בדרך לפודיום ואולי גם לשירת התקווה - לוח הזמנים המלא (והכמעט סופי)

מערכת וואלה! ספורט
עריכה: נועה לוי

בווידאו: צפו בחניכת האצטדיון האולימפי החדש בטוקיו

האולימפיאדה, חגיגת הספורט הגדולה בעולם, תגיע הקיץ ליפן. משחקי טוקיו 2020, שיהיו המשחקים האולימפיים ה-32 במספר, ייפתחו ב-24 ביולי ויימשכו עד ה-9 באוגוסט, ויכללו 33 ענפים, 339 תחרויות ב-42 אתרים שונים. וואלה! ספורט עוקבת אחר המשלחת הישראלית הגדולה ביותר אי פעם למשלחת בכחול לבן, אחר כל התחרויות, מהשלבים המוקדמים ועד לקרבות המדליה, ממזרן הג'ודו עד הבריכה, מאולם ההתעמלות למשטח האתלטיקה ועד למגרש הבייסבול שעורך הופעת בכורה במשחקים האולימפיים.

זו תמונת המצב המלאה והכמעט סופית של המשלחת הישראלית, אך כמובן שייתכנו שינויים מסוימים בחודשים שנותרו עד פתיחת האולימפיאדה.

עוד בוואלה! NEWS

המענקים של הוועד האולימפי בטוקיו: 850 אלף שקל למדליית זהב, 680 אלף למדליית כסף

לכתבה המלאה

אתלטיקה

לונה צ'מטאי סלפטר - מרתון נשים + 5,000 מטר נשים
31.7, החל מ-12:00: מוקדמות 5,000 מטר נשים, 3.8, החל מ-12:00: גמר
מרתון נשים 8.8, מ-00:00 עד 2:30
סלאמוויט באיולין-טפרי - 5,000 מטר נשים
31.7, החל מ-12:00: מוקדמות, 3.8, החל מ-12:00: גמר
מארו טפרי - מרתון גברים
9.8 בין 00:00 ל-2:45
גירמה אמרה - מרתון גברים
9.8 בין 00:00 ל-2:45
איימרו עלמיה - מרתון גברים
9.8 בין 00:00 ל-2:45

שחייה

יעקב טומרקין - 100 מטר גב
26.7, החל מ-12:00: מוקדמות, 27.7, החל מ-3:30: חצי גמר, 28.7, החל מ-3:30: גמר
מירון חרותי - 50 מטר חופשי
31.7, החל מ-12:00: מוקדמות, 1.8, החל מ-3:30: חצי גמר, 2.8, החל מ-3:3: גמר
תומר פרנקל - 100 מטר פרפר
30.7, החל מ-12:00: מוקדמות, 31.7, החל מ-3:30: חצי גמר, 1.8, החל מ-3:30: גמר
רון פולונסקי - 200 מטר מעורב אישי
29.7, החל מ-12:00: מוקדמות, 30.7, החל מ-3:30: חצי גמר, 31.7, החל מ-3:30: גמר
אנסטסיה גורבנקו - 200 מטר מעורב אישי
27.7, החל מ-12:00: מוקדמות, 28.7, החל מ-3:30: חצי גמר, 29.7, החל מ-3:30: גמר
שליחים - 4X200 מטר חופשי גברים
28.7, החל מ-12:00: מוקדמות, 29.7, החל מ-3:30: גמר
שליחים - 4X100 מטר מעורב משולב
(30.7, החל מ-12:00: מוקדמות, 1.8, החל מ-3:30: גמר

התעמלות מכשירים

ארטיום דולגופיאט
25.7: בין 3:00 ל-5:30, בין 7:30 ל-10:00 ובין 12:30 ל-15:00: מוקדמות קרב רב
29.7, בין 12:15 ל-15:00: גמר קרב רב
2.8, בין 10:00 ל-13:00: גמר תרגיל הקרקע, גמר תרגיל סוס הסמוכות
3.8, בין 10:00 ל-13:00: גמר תרגיל הטבעות, גמר תרגיל הקפיצות
4.8, בין 10:00 ל-12:15: גמר תרגיל מקבילים, גמר תרגיל המתח

אלכס שטילוב
25.7: בין 3:00 ל-5:30, בין 7:30 ל-10:00 ובין 12:30 ל-15:00: מוקדמות קרב רב
29.7, בין 12:15 ל-15:00: גמר קרב רב
2.8, בין 10:00 ל-13:00: גמר תרגיל הקרקע, גמר תרגיל סוס הסמוכות
3.8, בין 10:00 ל-13:00: גמר תרגיל הטבעות, גמר תרגיל הקפיצות
4.8, בין 10:00 ל-12:15: גמר תרגיל מקבילים, גמר תרגיל המתח

התעמלות אומנותית

לינוי אשרם
7.8, בין 3:20 ל-6:15 ובין 7:50 ל-10:45: מוקדמות קרב רב אישי
8.8 בין 8:20 ל-10:50: גמר קרב רב אישי

ניקול זליקמן
7.8, בין 3:20 ל-6:15 ובין 7:50 ל-10:45: מוקדמות קרב רב אישי
8.8 בין 8:20 ל-10:50: גמר קרב רב אישי

נבחרת ישראל
8.8, בין 3:00 ל-5:40: מוקדמות קרב רב קבוצתי
9.8, בין 4:00 ל-5:45: גמר קרב רב קבוצתי

ג'ודו

ברוך שמאילוב - עד 66 ק"ג
26.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
טוהר בוטבול - עד 73 ק"ג
27.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
שגיא מוקי - עד 81 ק"ג
28.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
לי קוכמן - עד 90 ק"ג
29.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
פיטר פלצ'יק - עד 100 ק"ג
30.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
אורי ששון - מעל 100 ק"ג
31.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
שירה ראשוני - עד 48 ק"ג
25.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
גפן פרימו - עד 52 ק"ג
26.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
תמנע נלסון לוי - עד 57 ק"ג
27.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
גילי שריר - עד 63 ק"ג
28.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר
רז הרשקו -מעל 78 ק"ג
31.7, החל מ-4:00: מוקדמות, החל מ-10:00: שלבי הגמר

שיט

שחר צוברי - ניל פרייד גברים
26.7, בין 5:00 ל-11:00 - שיוטים 1, 2 ו-3, 27.7, בין 5:00 ל-11:00 - שיוטים 4, 5 ו-6, 29.7, בין 5:00 ל-11:00 - שיוטים 7, 8 ו-9, 30.7, בין 5:00 ל-11:00 - שיוטים 10, 11 ו-12, 1.8 בין 5:00 ל-11:00: שיוט המדליות
קטי ספיצ'קוב - ניל פרייד נשים
26.7, בין 5:00 ל-11:00 - שיוטים 1, 2 ו-3, 27.7, בין 5:00 ל-11:00 - שיוטים 4, 5 ו-6, 29.7, בין 5:00 ל-11:00 - שיוטים 7, 8 ו-9, 30.7, בין 5:00 ל-11:00 - שיוטים 10, 11 ו-12, 1.8 בין 5:00 ל-11:00: שיוט המדליות
גיל כהן ונועה לסרי - מפרשיות 470 נשים
29.7, החל מ-5:00: שיוט ראשון, 30.7, החל מ-5:00: שיוט שני, 31.7, החל מ-5:00: שיוט שלישי, 2.8, החל מ-5:00: שיוט רביעי, 3.8, החל מ-5:00: שיוט חמישי, 5.8, החל מ-8:30: שיוט המדליות

קליעה

סרגיי ריכטר - רובה אוויר ל-10 מטר
26.7, בין 2:00 ל-9:30

אופני כביש

עומר שפירא
26.7, החל מ-6:00: מירוץ כביש
29.7 החל מ-4:30: מירוץ נגד השעון

גלישת גלים

ענת ליליאור
26.7 מ-0:00 עד 9:30 - סיבוב ראשון + סיבוב שני, 27.7. מ-0:00 עד 9:40 - סיבוב שלישי

רכיבה על סוסים

4.8 בין 12:00 ל-15:45: קפיצות ראווה, מוקדמות אישי
5.8 בין 12:00 ל-14:40: קפיצות ראווה, גמר אישי
7.8בין 12:00 ל-15:05: קפיצות ראווה, מוקדמות קבוצתי
8.8 בין 12:00 ל-14:30: קפיצות ראווה, מוקדמות קבוצתי

בייסבול

29.7, בין 5:00 ל-8:00: משחק ראשון
30.7, בין 5:00 ל-8:00: משחק שני
31.7, בין 5:00 ל-8:00: משחק שלישי
31.7, בין 12:00 ל-15:00 משחק רביעי
1.8, בין 5:00 ל-8:00: משחק חמישי
1.8, בין 12:00 ל-15:00 משחק שישי
2.8, בין 5:00 ו-8:00: שלב הנוקאאוט
2.8, בין 12:00 ו-15:00: שלב הנוקאאוט
3.8, בין 5:00 ו-8:00: שלב הנוקאאוט
3.8, בין 12:00 ו-15:00: שלב הנוקאאוט
4.8, בין 12:00 ו-15:00: שלב הנוקאאוט
5.8, בין 5:00 ו-8:00: שלב הנוקאאוט
5.8, בין 12:00 ו-15:00: שלב הנוקאאוט
6.8, בין 12:00 ו-15:00: שלב הנוקאאוט
8.8 בין 5:00 ל-8:00, המשחק על הארד
8.8, בין 12:00 ל-15:00, הגמר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully