יורו 2020: לוח המשחקים, השידורים, הערים והתאריכים

24 נבחרות, 12 מדינות מארחות, העולות מהפלייאוף, ההצטלבויות בשלבי הנוקאאוט ומשחקי הענק שכבר נקבעו. הלו"ז המלא של אליפות אירופה בפורמט החדש - לגזור ולשמור

  • יורו 2020
מערכת וואלה! ספורט
עריכת וידאו: נטלי זברו

בווידאו: פורטוגל חוגגת את הניצחון על צרפת בגמר יורו 2016

עולם הכדורגל מתמרק לקראת חגיגה שונה מזו שהכרנו עד עתה - יורו 2020. כחלק מחגיגות 60 השנה לאליפות אירופה הראשונה, היורו ה-16 במספר יכלול משחקים ב-12 מדינות שונות - אנגליה, איטליה, ספרד, גרמניה, הולנד, רוסיה, דנמרק, סקוטלנד, אירלנד, הונגריה, רומניה ואזרבייז'אן.

החל ממשחק הפתיחה ב-12.6 באולימפיקו עד לגמר הגדול ב-12.7 בוומבלי, ינסו 24 העולות לטורניר, שארבע מהן יעשו זאת דרך הפורמט החדשני של פלייאוף העלייה שנקבע על פי תוצאות ליגת האומות החדשה, לכבוש את היבשת הישנה ולשחזר את הישגה הסנסציוני של האלופה הנוכחית פורטוגל, שהדהימה את המארחת צרפת בגמר יורו 2016.

הגביע הנחשק (צילום: AP)

שלב הבתים

12.6
21:00 טורקיה - איטליה (רומא, בית א')

13.6
15:00 ויילס - שוויץ (באקו, בית א')
18:00 דנמרק - פינלנד (קופנהגן, בית ב')
21:00 בלגיה - רוסיה (סנט פטרסבורג, בית ב')

14.6
15:00 אנגליה - קרואטיה (לונדון, בית ד')
18:00 אוסטריה - גאורגיה/בלארוס/מקדוניה/קוסובו (בוקרשט, בית ג')
21:00 הולנד - אוקראינה (אמסטרדם, בית ג')

15.6
15:00 סקוטלנד/ישראל/נורבגיה/סרביה - צ'כיה (גלזגו, בית ד')
18:00 פולין - בוסניה/צפון אירלנד/סלובקיה/אירלנד (דאבלין, בית ה')
21:00 ספרד - שבדיה (בילבאו, בית ה')

16.6
18:00 איסלנד/רומניה/בולגריה/הונגריה - פורטוגל (בודפשט, בית ו')
21:00 צרפת - גרמניה (מינכן, בית ו')

17.6
15:00 פינלנד - רוסיה (סנט פטרסבורג, בית ב')
18:00 טורקיה - ויילס (באקו, בית א')
21:00 איטליה - שוויץ (רומא, בית א')

18.6
15:00 אוקראינה - גאורגיה/בלארוס/מקדוניה/קוסובו (בוקרשט, בית ג')
18:00 דנמרק - בלגיה (קופנהגן, בית ב')
21:00 הולנד - אוסטריה (אמסטרדם, בית ג')

19.6
15:00 שבדיה - בוסניה/צפון אירלנד/סלובקיה/אירלנד (דאבלין, בית ה')
18:00 קרואטיה - צ'כיה (גלזגו, בית ד')
21:00 אנגליה - סקוטלנד/ישראל/נורבגיה/סרביה (לונדון, בית ד')

20.6
15:00 איסלנד/רומניה/בולגריה/הונגריה - צרפת (בודפשט, בית ו')
18:00 פורטוגל - גרמניה (מינכן, בית ו')
21:00 ספרד - פולין (בילבאו, בית ה')

21.6
18:00 שוויץ - טורקיה (באקו, בית א')
18:00 איטליה - ויילס (רומא, בית א')

22.6
18:00 גאורגיה/בלארוס/מקדוניה/קוסובו - הולנד (אמסטרדם, בית ג')
18:00 אוקראינה - אוסטריה (בוקרשט, בית ג')
21:00 רוסיה - דנמרק (קופנהגן, בית ב')
21:00 פינלנד - בלגיה (סנט פטרסברג, בית ב')

23.6
21:00 צ'כיה - אנגליה (לונדון, בית ד')
21:00 קרואטיה - סקוטלנד/ישראל/נורבגיה/סרביה (גלזגו, בית ד')
צ'כיה - אנגליה (23 ביוני, לונדון)

24.6
18:00 בוסניה/צפון אירלנד/סלובקיה/אירלנד - ספרד (בילבאו, בית ה')
18:00 שבדיה - פולין (דאבלין, בית ה')
21:00 פורטוגל - צרפת (בודפשט, בית ו')
21:00 גרמניה - איסלנד/רומניה/בולגריה/הונגריה (מינכן, בית ו')

עוד בוואלה! NEWS

בסוכנויות קבעו: אנגליה הפייבוריטית לזכות ביורו, ישראל בתחתית הרשימה

לכתבה המלאה

שמינית הגמר

27.6
18:00 שמינית גמר 1 (סגנית בית א' - סגנית בית ב', אמסטרדם)
21:00 שמינית גמר 2 (מנצחת בית א' - סגנית בית ג', לונדון)

28.6
18:00 שמינית גמר 3 (מנצחת בית ג' - המקום השלישי בבית ד'/ה'/ו', בודפשט)
21:00 שמינית גמר 4 (מנצחת בית ב' - המקום השלישי בבית א'/ד'/ה'/ו', בילבאו)

29.6
18:00 שמינית גמר 5 (סגנית בית ד' - סגנית בית ה', קופנהגן)
21:00 שמינית גמר 6 (מנצחת בית ו' - המקום השלישי בבית א'/ב'/ג', בוקרשט)

30.6
18:00 שמינית גמר 7 (מנצחת בית ד' - סגנית בית ו', דאבלין)
21:00 שמינית גמר 8 (מנצחת בית ה' - המקום השלישי בבית א'/ב'/ג'/ד', גלזגו)

רבע הגמר

3.7
18:00 מנצחת שמינית גמר 6 - מנצחת שמינית גמר 5 (סנט פטרסבורג)
21:00 מנצחת שמינית גמר 4 - מנצחת שמינית גמר 2 (מינכן)

4.7
18:00 מנצחת שמינית גמר 1 - מנצחת שמינית גמר 3 (באקו)
21:00 מנצחת שמינית גמר 8 - מנצחת שמינית גמר 7 (רומא)

חצי הגמר

7.7
21:00 מנצחת רבע גמר 1 - מנצחת רבע גמר 2 (לונדון)
8.7
21:00 מנצחת רבע גמר 4 - מנצחת רבע גמר 3 (לונדון)

הגמר

12.7
21:00 מנצחת חצי גמר 1 - מנצחת חצי גמר 2 (לונדון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully