פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    ברקוביץ' מתקרב לנערים א'

    נפגש עם אבי לוזון ונתן את הסכמתו לאמן. מינויו תלוי באישור המזכירות. גיא לוזון מועמד לאמן את נבחרת הנוער, איוניר את הצעירה

    אייל ברקוביץ' קרוב להיות מאמן נבחרת נערים א'. יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, מועמדותו של ברקוביץ' עלתה לאחר שאבי לוזון, קיבל החלטה לבטל את התפקיד שהיה לזאב זלצר כמאמן העל של נבחרות הנוער, ולהפריד בין נבחרות הנוער והנערים. לוזון חשב על מספר מועמדים לנערים, כששמותיהם של אלון חזן ואייל לחמן עלו. הוא הציע לחנן אזולאי להישאר כמאמן נערים ב', אזולאי רצה את נערים א' ולאחר שקיבל הצעה מהפועל באר שבע עזב לשורותיה ולחמן או חזן יחליפוהו. אלא שבמצב שנוצר, ההתאחדות צריכה שני מאמנים כעת, לנערים א' ולנערים ב'. לוזון שוחח אתמול עם ברקוביץ' לגבי נבחרת הנערים, והציע לו את אחד התפקידים. ברקוביץ' לא שלל את ההצעה, והשניים קבעו להיפגש היום, כשבסיום הפגישה נתן ברקוביץ' את הסכמתו לאמן. אם תאשר מזכירות ההתאחדות את ההצעה, הוא יקבל את התפקיד.

    בהתאחדות לכדורגל מבקשים לאייש את משרות האימון בנבחרות הצעירות האחרות, כשבשלב זה נראה שיש שני מועמדים מובילים: מוטי איוניר לאימון הנבחרת הצעירה וגיא לוזון לנבחרת הנוער. גם אייל לחמן ואלון חזן עדיין בתמונה.

    הבעייתיות כרגע היא במינויו של לוזון לנבחרת הנוער. שטרן חלובה תומך במינוי, אולם בשלב זה דווקא אבי לוזון מתנגד. אם יסכים לבסוף יושב ראש ההתאחדות, ישמש גיא לוזון כמאמן הנוער ואיוניר יוזנק לצעירה. אולם אם לא תושג הסכמה, בהתאחדות ימשיכו לבדוק את האפשרויות, כשראובן עטר עדיין מועמד לצעירה. איוניר המתין לתפקיד של מאמן הצעירה או מאמן העל של כל נבחרות הנוער, ולא מעוניין לקבל רק את תפקיד מאמן הנוער. אם יוחלט שאיוניר לא יהיה בצעירה, הוא עשוי לעזוב את ההתאחדות ולחתום בבני יהודה.

    עדכון אחרון: 5.6.08, 17:30